אין הצדקה למחיר הגבוה שגובים עבור עריכת ייפוי כוח מתמשך!

בגלל שאני מאמינה שכל אחד ואחת צריכים לערוך ייפוי כוח מתמשך, אין שום סיבה שדווקא את לא תפרגני לעצמך "שקט נפשי", ומוצר משמעותי ויקר כל-כך (ולא כספית), החלטתי להעביר אליך את המושכות!
הזמיני במחיר סמלי את השאלון שיצרנו, שינחה אותך לאילו נושאים עלייך להתייחס בבואך לערוך ייפוי כוח מתמשך.

אנו נדאג ליצור עימך קשר, להנחותך בתהליך, ובהמשך לתאם שיחת ייעוץ, ללא תשלום או התחייבות מצידך.
מניסיוננו הרב, השיטה שיצרנו, מאפשרת להשיג תוצאות תוך זמן קצר, ועל הצד הטוב ביותר עבורך.

יודגש, אין הבדל בין הגרסה "הדיגיטאלית" של השאלון, לזו שנשלחת באמצעות שליח לביתך. בחרי את הדרך שתהיה עבורך הנוחה ביותר: הגרסה הדיגיטאלית תחייב הדפסה של החומר וסריקתו, והעברתו בחזרה אלינו במייל או בפקס, או בדואר. השאלון שיגיע באמצעות שליח, יהיה ערוך ומוכן, וניתן יהיה לענות עליו בכתב יד ולהעביר אלינו בכל דרך שתבחרי (אפילו בדואר, באמצעות מעטפה מבוילת שתצורף למשלוח).

ייפוי כוח מתמשך, הינו כתב הוראות והנחיות מפורט לבני משפחתך, כיצד יהיה עליהם לפעול ולנהוג בך בכל תחומי החיים, כאשר לא תהיי כשירה מבחינה קוגניטיבית/מנטלית לנהל בעצמך את ענייניך:


הנחיות במישור האישי - ההתנהלות היומיומית, באופן שתוכלי לשמור על שגרת יומך.

במישור הרפואי – ביחס לטיפולים רפואיים, הסכמה לניתוחים, ואף ניתן לתת הנחיות ביחס להסכמה/סירוב לביצוע פעולות מאריכות חיים (במסמך נפרד, נסביר לך הכל במסגרת התהליך).
 

בתחום הכלכלי – כיצד ואיך לממן את הוצאות מחייתך השוטפות, דיור מוגן, מימון עובד/ת סיעודית, כאשר ההוצאות רק עולות ככל שהמצב הרפואי מדרדר.
 

תוכלי לקבוע הנחיות לגביי עניין מגוונים, לדוגמה:
 

האם לעדכן גורם חיצוני לגבי מצבך הבריאות.
 

כיצד לממן את עלויות והוצאות מחייתך השוטפות - פירוט לגבי ביטוחים סיעודיים שיש לתבוע, קופות פנסיוניות או תיקי השקעות שאת מנהלת, נכסים שיש להמשיך ולנהל, ועוד.
 

היכן רצונך להתגורר ובאילו תנאים, וכיצד המגורים ימומנו.
 

ייפוי הכוח המתמשך יאפשר לך לשמור על הפרטיות והסודיות הרפואית, ולמנוע מילדיך את הצורך
להוכיח לרשויות מה מצבך הרפואי והתפקודי.
 

ייפוי הכוח המתמשך, יחסוך לילדייך להגיש תדפיסי חשבונות בנק מדי ריבעון לאפוטרופוס הכללי, להוכחת יתרות והוצאות שנעשו בקשר אלייך.
 

ייפוי הכוח המתמשך יאפשר לבני משפחתך למשוך קצבה או לפדות קופה פנסיונית עבורך, ללא היזדקקות לשירותי עורך דין, בית משפט, רופאים, בנקים, ועוד ועוד טרטורים, טפסים, הוכחות.
 

ייפוי הכוח המתמשך ישמור על השליטה שלך בגופך, רכושך ועניינייך האישיים בידייך, ועל העצמאות שלך בנסיבות של אובדן שליטה, תוך מתן הנחיות מפורטות ומדויקות לבני משפחתך כיצד עליהם לנהוג בך, תוך חסימת המדינה מלהתערב בעניינייך הפרטיים.

ייפוי כוח מתמשך

 פתרון משפטי קל לביצוע ונוח ליישום

איך ייפוי כוח מתמשך יעזור לך לשמור על עצמאותך והשליטה בחייך

אם את מטפלת או טיפלת בהוריך המזדקנים, את בטח מכירה את ההרגשה –

ייסורי מצפון, חוסר אונים, ותחושה שאולי אינך יודעת מהם רצונותיהם האמיתיים, וכיצד הם היו מתנהלים לו היו יכולים לעשות זאת בכוחות עצמם, כבעבר.

 

לטיפול היומיומי השוחק נלוות ריצות אין סופיות לקבוע תור לרופאים, אנשי מקצוע, הגשת תביעות לחברות ביטוח, ריבים עם הביטוח הלאומי על קבלת הזכויות שמגיעות להורה המזדקן, מילוי טפסים, הגשת תצהירים, רכישת תרופות, התדיינויות מול הבנקים, הוכחת זכאויות, הוכחת מצב כלכלי, הגשת דיווחים שוטפים מדי רבעון לאפוטרופוס הכללי, וחוזר חלילה.

לצערנו, ככל שתוחלת החיים מתארכת, איכות החיים של מרבית האנשים נפגעת כתוצאה ממחלות שמאפיינות את הגיל השלישי – אלצהיימר, דמנציה, פרקינסון, אירועים מוחיים, אלו גורמים לירידה ביכולת הקוגניטיבית והמנטאלית באוכלוסייה המבוגרת.

 

את, שאולי היית שם, בוודאי שתרצי במידת האפשר לשמור על עצמאותך והשליטה בחייך, ולהקל על ילדיך, שלא יצטרכו להתמודד עם מה שאת עברת על בשרך.

אז מה מונע ממך לערוך ייפוי כוח מתמשך?

אמרו לך שמדובר בתהליך ארוך, מורכב, שאורך חודשים – על יסוד הניסיון הרב שלנו בעריכת ייפויי כוח מתמשכים, יצרנו "שאלון", שמאפשר לנו לערוך את ייפוי הכוח המתמשך עבורך באופן יעיל וממוקד.

מייד לאחר שנעביר אלייך את השאלון, ניצור עימך קשר על מנת לסייע לך לענות בקלות על השאלות,

ולייעץ במידה ותזדקקי לעזרה בתהליך.

נדגיש, לא מדובר ב"קיצור דרך", אלא בשיטה שפיתחנו המאפשרת השגת התוצאה הטובה ביותר, ייפוי כוח מתמשך שעונה ב-100% על הצרכים שלך, בדרך היעילה ביותר.
 

אמרו לך שמדובר ב"צוואה בחיים" ואת עוד צעירה בשביל לערוך צוואות – ייפוי הכוח עוסק בחיים עצמם, ולא בחיים שאחרי המוות, ולכן מדובר במונח שגוי מהיסוד.
 

אמרו לך שמספיק שיש לך מיופה כוח בחשבון הבנק – ייפוי הכוח בחשבון הבנק פוקע מיד כאשר אינך מסוגלת מבחינה קוגניטיבית לנהל את ענייניך, ייפוי הכוח המתמשך ימנע זאת, ויאפשר למיופה הכוח להמשיך ולעשות פעולות בחשבון הבנק שלך לצורך הוצאת כספים למימון צרכי מחייתך השוטפים.
 

אמרו לך שזה גורם לריבים בין הילדים – עריכה נכונה של ייפוי הכוח המתמשך, וחלוקת סמכויות מושכלת דווקא מונעת עימותים מיותרים.
 

אמרו לך שזה יקר – האלטרנטיבה יקרה הרבה יותר.
 

אמרו לך שעליך לשבת ולתכנן את העתיד שלך – מילים גדולות, אבל מה בתכ'לס?
 

האמת היא – שכל "המילים הגדולות" תכליתן להצדיק את המחיר שגובים עורכי הדין עבור עריכת ייפוי הכוח המתמשך.

כל ההרצאות

בזכות  HomBama  העברנו ערבים של כיף בבית אני וכל החברים שלי נהננו מאוד. 

הזמנתי הרצאה אלי לבית בנושא "מי אשם בשם הרע שיצא לעורכי הדין". המרצה עו"ד שרי נוסיסנוביץ-רץ העבירה את ההרצאה בצורה מדהימה.כולם אצלי נהנו מערב לא שגרתי.

נמשיך להזמין... מיכל סגל 

למה להזמין דרכנו

ההרצאות שלנו

מרצים מהשורה הראשונה

מרצים מהשורה הראשונה יחד עם מרצים אנונימים.מגוון רחב של מרצים

ההרצאות הכי מענינות

מרצים מהשורה הראשונה יחד עם מרצים אנונימים.מגוון רחב של מרצים

קהילה אחת

מרצים מהשורה הראשונה יחד עם מרצים אנונימים.מגוון רחב של מרצים

מלל נוסף

מרצים מהשורה הראשונה יחד עם מרצים אנונימים.מגוון רחב של מרצים

כל ההרצאות

חבל לבזבז עוד רגע

לחצי כאן

למשלוח חינם של הצ'ק ליסט המלא לביתך עם שליח,

בעלות של המשלוח בלבד

Quote mark

זה מה זה לא מובן מאליו שזכינו לקבל ממך כזה שירות, ויחס אישי ואכפתי, ולא פחות מזה מקצועי.

אחרי שנכווינו כל כך הרבה מעורכי דין, זה מחמם את הלב ונותן תחושה של רוגע ושל שלווה בגוף.

הרוך שלך והטיפול שלך בהכל הוא לא דבר מובן מאליו, לא הכרנו אותו בעבר, הוא זר לנו.

אנחנו בטוחים שתצליחי בענק, ואנחנו מאחלים לך את זה מכל הלב. נשיקות.

נטעלי סטופסקי

בית חנן

Quote mark
Quote mark

פניתי לעורכת הדין שרי נוסינוביץ לאחר שחשתי נואשת וחסרת אונים מול הבירוקרטיה המתסכלת במשרד הפנים ובמשרד ההגירה. שרי פעלה במהירות והגישה בשמי בקשה לאפוטרופסות על אימי בת ה-91 וערעור לבית המשפט בענין העובדת הזרה שלה. עורכת הדין נוסינוביץ’ היתה מקצועית, יעילה, ועם זאת תומכת ואנושית. היא חסכה ממני את ההתנהלות המתסכלת מול המוסדות בתקופה כה קשה בה אני מתמודדת עם ההתדרדרות במצבה של אימי ועשתה זאת ברגישות ובמקצועיות יוצאת מן הכלל. אין ספק שבכל עניין בעתיד אפנה אליה ואמליץ על שירותיה הטובים.

יסמין וינוגרד

גינתון

Quote mark
Quote mark

יפוי כח מתמשך הינו דבר מהותי בשלב בחיים בו נזקקים לצרכים שאנחנו לא מתייחסים אליהם ביום יום.

עו"ד שרי עשתה לרעייתי ז"ל ייפוי כוח מתמשך באופן יעיל ומקצועי ואשר עזר לי רבות בתקופה חשובה בחיי.

לאור ניסיונה ומקצועיותה, בכוונתי לערוך איתה גם ייפוי כוח עבורי, והנני שקט לחלוטין שיהיה זה מסמך מקצועי וטוב, אשר ישמור עלי בעתיד.

אבי שטרן

תל אביב

Quote mark
Quote mark

עורכת הדין שרי נוסינוביץ-רץ הכינה עבורי/אמא שלי יפוי כוח מתמשך.
מתחילת התהליך , עו"ד שרי עזרה לעבור כל צעד בתמיכה מלאה וסבלנית שלא ראיתי מזמן, מלווה בהסברים לכל אורך הדרך, כל פעם שנתקלתי בבעיה היתה תמיד זמינה בנייד כדי להסביר ולכוון אותי מה הצעד הבא. בהמשך, כשהייתי צריכה להביא את אמא שלי לאימות יפוי הכוח וחתימה , ציינתי שיהיה לי קשה להביא את אמא אליה למשרד בגלל מצב בריאותה. היא הציעה מיוזמתה להגיע אליה לבית מוגן שבו היא מתגוררת.
בפגישה עם אמא עו"ד שרי הסבירה בצורה נעימה עם אמפתיה מדהימה לאמא.
גם בהמשך היא היתה זמינה, מסבירת פנים, לכל שאלה .
אני ממליצה בחום על עו"ד שרי, בעלת מקצוע איכותית ואכפתית.

ליאת רש

רמת ישי

Quote mark

שרי נוסינוביץ-רץ ©

צור קשר  - טלפון : 074-7872023